Увага! Акція! Реєструйся на програму Work and Travel USA 2017 до 30 листопада 2016 року та отримай знижку $75!

Робота


Робота на підприємствах США є обов'язковою умовою участі в програмі. Крім того це прекрасна можливість підзаробити грошенят за літо. Ви не зможете брати участь в програмі без запрошення на роботу (так званого job offer). Є кілька способів пошуку роботи:

- Self-placed (самостійний пошук роботи);
- Full placed.

Для багатьох ці назви порожній звук, тому давайте докладніше поговоримо про ці способи підбору вакансій.

Self-placed

Так званий самостійний пошук роботи. Частина студентів вважають за краще самостійно шукати собі місце роботи, таким чином намагаючись заощадити 199 у.о. (Саме стільки коштує підбір вакансії). Цей варіант скоріше підходить для тих хто вже був у США і в кого там є знайомі роботодавці. Такі студенти можуть просто зателефонувати в США, сказати: «Hi Ben. I want to work in your restaurant (hotel, pool, shop, в залежності від того, що там у Бена) this summer ». Бен відповідає, що немає проблем і виписує вам запрошення на роботу (правильно оформлене!!). Таким чином ви економите 199 у.о. на вартості запрошення на роботу і відправляєтеся влітку працювати до Бена.
Гірше, якщо ви ще не були в США, але все одно твердо мають намір шукати роботу самостійно. Тут є кілька шляхів розвитку подій.

Перший варіант ви самостійно вибираєте який регіон вам подобається і який тип роботи вас влаштовує.
Для прикладу: ви вирішили, що хочете летіти до Флориди працювати в магазині одягу.
Відкриваєте Google або який-небудь з альтернативних пошукачів. Знаходите адреси всіх магазинів одягу у Флориді і починаєте діставати їх власників або менеджмент з проханням взяти вас на літо працювати. Авось пощастить. Але варіант звичайно не найпростіший.

Другий варіант пошуку роботи, через посередників. В інтернеті, величезна маса пропозицій з вибору роботи на літо в США. Пропонують все, скрізь і дуже дешево. Але, є величезне "Але". Більша частина всіх цих пропозицій липова.
Тому погоджуючись взяти вакансію у посередника є величезна можливість нарватися на так званий Fake (фальшивку).
У підсумку ви втратите гроші, які ви заплатите за job offfer.

Третій варіант самостійного пошуку роботи. Пошук через сайти підбору вакансій. Нижче наводимо деякі сайти, які можуть бути вам корисні при самостійному пошуку роботи.
Зауважте ці сайти надані нами лише як загальна інформація, ми не можемо гарантувати якісний пошук роботи з їх допомогою:

www.j1jobs.com - спеціалізований сайт для пошуку роботи студентам J-1
Загальні сайти з працевлаштування:
www.resortjobs.com
www.monster.com
www.coolworks.com
www.summerjobs.com
www.aboutjobs.com
www.snagajob.com

До речі, деякі з цих сайтів можуть бути вам корисні при складанні резюме (наприклад www.monster.com)

Full-placed

Варіант найпростіший. Ви оплачуєте вартість запрошення на роботу (199 у.о.). Отримуєте доступ до бази роботодавців і вибираєте те що вам «до душі». Якщо немає непереборних перешкод для отримання вами цієї роботи (наприклад: роботодавець це салон краси і вакансія «only for girls», а ви хлопець, тут вам навряд чи можна допомогти. Теж, тільки навпаки вакансія "moving» для дівчат не підійде), то у вас є реальний шанс отримати цю вакансію.