Оголошуємо спеціальну акцію: абітурієнти, які підпишуть договір та подадуть документи до 31 грудня, зможуть вступити до нашого партнерського ВУЗу у Варшаві за пільговою ціною та отримати 10% знижку на навчання, а також будуть звільнені від оплати реєстраційного внеску університету!. Таким чином вартість навчання складатиме близько 800 євро за рік!

Процедура зарахування

Навчання в Польщі. Вища освіта в Польщі

Наша агенція має повноваження від багатьох університетів на прийняття документів та проведення кваліфікаційних співбесід з абітурієнтами. Завдяки цьому всі необхідні процедури щодо вступу до обраного польського ВУЗу ви зможете пройти в Україні. Великою перевагою є те, що не потрібно здавати жодних вступних іспитів, також результати ЗНО не враховуються (їх можна не здавати зовсім). Вирішальне значення має середній бал атестату та оцінки по профільним предметам. Загалом процедура вступу виглядає наступним чином:

- Кваліфікаційна співбесіда та підписання договору (особисто або по скайпу).
- Вибір університету, до якого абітурієнт бажає вступити.
- Подання документів для зарахування.
Престижні ВУЗи або спеціальності, на які великий конкурс, закривають набір вже в березні-квітні. Тому подача документів без атестату (диплому) дозволяється. Атестат чи диплом в такому випадку подаються до основних докуметів вже в травні-червні.

- Бронювання місць у гуртожитку та на мовних курсах.
Місця в гуртожитках та на курсах часто обмежені, тому заявку на них потрібно подавати якомога раніше. Також перевага надається абітурієнтам, які почали оформлення та здійснили оплату за навчання раніше.

- Оплата за навчання.
Оплату за навчання (рік або семестр) потрібно зробити в Україні. Оригінал квитанції про оплату є головним документом, на основі якого вам відкриють візу. Ви можете оплачувати за рік або семестр на вибір, але зверніть увагу, що при оплаті за семестр вам візу відкриють також на пів-року. Тому вам в період зимових канікул треба буде звертатися по нову візу.

- Отримання листа про зарахування.
Увага: незалежно від строків подачі документів усі абітурієнти отримують листи про зарахування у червні-серпні. Однак якщо ви розпочали оформлення рано, то ви гарантуєте собі місце у бажаному ВУЗі, гуртожитку та на курсах.

- Проходження візової співбесіди.
Ми якісно підготуємо для вас документи для подачі у консульство, однак подавати їх згідно правил посольства потрібно особисто.
Увага: документи завжди подаються в посольство Польщі виключно за місцем прописки. Тому навіть якщо ви проживаєте не в тому місті, де прописані, вам потрібно буде їхати в посольство за місцем прописки. Особи без прописки звертатися за польською візою не можуть.

- Виїзд на навчання.
На навчання вам потрібно приїхати 1 жовтня. Якщо ви їдете на курси перед навчанням, то потрібно розраховувати, що до Польщі вам треба їхати у серпні-вересні.