Оголошуємо спеціальну акцію: абітурієнти, які підпишуть договір та подадуть документи до 31 грудня, зможуть вступити до нашого партнерського ВУЗу у Варшаві за пільговою ціною та отримати 10% знижку на навчання, а також будуть звільнені від оплати реєстраційного внеску університету!. Таким чином вартість навчання складатиме близько 800 євро за рік!

Навчання в Польщі. Вища освіта у Польщі

Навчання в Польщі. Вища освіта в Польщі

Вища освіта в Польщі - найкращий вибір для тих, хто хоче отримати Європейську освіту за доступну ціну. Навчання в Польщі, країні близькій до нас територіально й культурно, може стати альтернативою навчання в Україні. Ось основні переваги, які ми можемо виділити:

Доступна вартість навчання.
Освіта в Польщі коштує дійсно недорого. У більшості випадків вартість така ж, як і в українських університетах, а часто навіть нижче. Крім того, витрати на повсякденні витрати (їжа, оренда житла і т.д.) в Польщі такі ж як і в Україні.

Європейський диплом і можливості працевлаштування.
Польща - країна Євросоюзу, це означає, що всі студенти отримують європейський диплом і можуть працювати не тільки в Польщі, але й в інших Європейських країнах. Крім того, студенти мають можливість підробляти під час навчання. При багатьох університетах є центри працевлаштування, які допомагають у цьому питанні студентам і випускникам.

Мова навчання.
Українські студенти мають можливість навчатися на польській мові, або ж англійською мовою. Навчання на польському коштує, як правило, дешевше. Польська мова дуже близька до української мови за звучанням і наші студенти опановують її досить швидко і легко. Для студентів, які хочуть вчитися на польській, але не знають мови, університети проводят підготовчі курси влітку. Тривалість таких курсів в більшості випадків 1-2 місяці.

Простота та прозорість вступу.
Завдяки партнерським відносинам нашої агенції з ВУЗами, студенти можуть бути зараховані до університету в Польщі на підставі співбесіди в одному з наших представництв. Наступний крок - надати документи. І ви зараховані! Ніяких іспитів! Крім того, ви можете бути впевнені, що під час навчання в Польщі вас не будуть чекати ніякі додаткові оплати.

Територіальне сусідство і близькість культур.
Польща - близька нам по культурі і духу країна. Важливо, що дуже скоро ви практично не будете відчувати себе іноземцем. Наші студенти, навіть ті, які навчаються англійською, освоюють польський дуже швидко. Крім того, сусідство Польщі з Україною дозволяє студентам часто приїжджати додому до батьків.

У польських університетах можливо навчатися на ступінь бакалавра та магістра.
Бакалаврат зазвичай триває 3 роки, магістратура - 1,5 - 2 роки.