Оголошуємо спеціальну акцію: абітурієнти, які підпишуть договір та подадуть документи до 31 грудня, зможуть вступити до нашого партнерського ВУЗу у Варшаві за пільговою ціною та отримати 10% знижку на навчання, а також будуть звільнені від оплати реєстраційного внеску університету!. Таким чином вартість навчання складатиме близько 800 євро за рік!

Навчання польською

Навчання в Польщі. Вища освіта в Польщі

Більшість українських студентів навчаються в університетах польською мовою. На це є кілька основних причин:

- більшість спеціальностей в університетах пропонуються саме польською;
- навчання польською дешевше, ніж навчання англійською. Вартість навчання починається від 900 Євро за рік.

У студентів та їх батьків одразу виникає запитання, як можливо вступити на навчання польською, адже більшість абітурієнтів польської не знають? Якщо ви прийняли рішення про вступ до польського ВУЗу заздалегідь, то дуже рекомендуємо піти на курси польської мови ще в Україні. Хоча для вступу зазвичай не вимагається дуже високий рівень мови і не всі ВУЗи вимагають сертифікат, але ви повинні розуміти, що чим краще ви будете знати мову, тим швидще та легше вам буде адаптуватися до життя та навчання у Польщі.

Однак однією з найбільших переваг саме Польщі є те, що навіть якщо ви не знаєте мови, ви можете вступити у польський ВУЗ.

Звичайно приїжджати на навчання зовсім не знаючи мови не можна. Саме тому більшість ВУЗів проводять перед початком семестру інтенсивні курси польської мови. Такі курси як правило починаються у серпні-вересні (тобто за 1-2 місяці до початку семестру). Середня вартість курсів при університеті — близько 250 Євро за 4 тижні. Такі курси допомагають не тільки вивчити мову, але й познайомитися з університетом, майбутніми одногрупниками та звикнути до життя в іншій країні.