Оголошуємо спеціальну акцію: абітурієнти, які підпишуть договір та подадуть документи до 31 грудня, зможуть вступити до нашого партнерського ВУЗу у Варшаві за пільговою ціною та отримати 10% знижку на навчання, а також будуть звільнені від оплати реєстраційного внеску університету!. Таким чином вартість навчання складатиме близько 800 євро за рік!

Навчання англійською

Навчання в Польщі. Вища освіта в Польщі

У ВУЗах Польщі, окрім польської мови, є також можливість навчатися англійською мовою.

В деяких ВУЗах доступні також комбіновані польсько-англійські програми. В цілому таке навчання є перспективнішим, однак тут є свої нюанси. Перше, що необхідно знати, це те, що навчання англійською зазвичай обійдеться десь в 2 рази дорожче, ніж навчання польською. Вартість таких програм складає від 2500 Євро за рік (польсько-англійські програми трохи дешевші, близько 2000 Євро на рік). Також не всі спеціальності доступні для вивчення англійською мовою.

Навчання англійською хоч і дорожче, але має ряд суттєвих переваг. Зараз майже всі сфери бізнесу пов’язані з міжнародною співпрацею, і спеціалісти з вільним знанням англійської мови у своїй професійній сфері матимуть набагато більші шанси на кращу роботу. Особливо це стосується людей, які планують після закінчення ВУЗу працювати не в Польщі, а в інших країнах Європи.

Деякі ВУЗи навіть пропонують спеціальності, які дозволяють отримати подвійний (наприклад польско-британський диплом).

Процедура вступу на англомовні спеціальності така ж, як і на польські програми. Однак на відміну від навчання польською, вступити на навчання англійською без знання мови не можна. Знання англійської потрібно підтверджувати або сертифікатом (TOEFL, IELTS), або здати іспит по приїзду до університету. Однак не всі ВУЗи дозволять здавати іспит, тому бажано уточнювати заздалегідь, чи вимагає обраний вами ВУЗ наявності сертифікату.

Якщо ваш рівень тільки трохи недотягує до необхідноо або вам не вистачає практики, деякі ВУЗи також запропонують вам пройти 4-8 тижневі курси англійської мови.