Увага! Акція! Реєструйся на програму Work and Travel USA 2017 до 30 листопада 2016 року та отримай знижку $75!

Інтерв'ю в посольстві

Як і коли проходить співбесіда.

Співбесіда в посольстві США Посольство останній рубіж, який стоїть на вашому шляху до Сполучених Штатів Америки. Багато із тих, хто пробував потрапити до США, так і не подолали цей рубіж. Страшно. Не хвилюйтеся. Це все не стосується студентів програми Work and Travel USA. Посольство любить наших студентів. Тому все проходить швидко і безболісно. Ми впевнені, все буде ок.
Щоб по максимуму знизити ваші моральні хвилювання ми постараємося описати вам весь процес проходження співбесіди в посольстві США. Як говорив Хічкок, немає нічого страшнішого закритих дверей, так давайте трохи прочинимо ці двері.


Як це буває?


Посольство проводить співбесіду зі студентами Work and travel з лютого по червень місяць.
Формуються групи зі студентів для проходження посольства. Разом, так сказати, веселіше. Групи можуть бути великими (50-100 чоловік), а можуть бути і маленькими (25 осіб). Зазвичай посольство призначає співбесіду на ранні години. Будьте готові, що о 7.30 вам вже доведеться стояти під посольством. Тих, хто любить поспати і прийти з запізненням попереджаємо, якщо вам пощастить ви потрапите в посольство останніми, якщо не пощастить, вас взагалі не допустять до співбесіди.
Отже уявімо, що всі ми зібралися рано вранці перед посольством США. Наш співробітник роздав вам всі необхідні документи, ви як культурні люди вишикувалися в чергу і стоїте чекаєте, щож далі. А далі ви вже самостійно заходите в будівлю консульства. Насамперед у вас знімуть відбитки пальців, це для того, щоб погані люди не змогли отримати американську візу. Будьте уважні, якщо з вашими пальчиками, щось сталося: порізалися, обпеклися, доведеться почекати поки все заживе і тільки потім йти в посольство. Після зняття відбитків пальців всім вручать номерки і відправлять до кімнати очікування. Як тільки засвітиться ваш номерок на екрані монітора ви повинні будите пройти до одного з віконець на співбесіду до візового офіцера. Далі все просто, віддаєте документи і відповідаєте на його питання (приблизний список питань можна подивитися ТУТ). Сама співбесіда триватиме недовго, 3-5 хвилин. Головне тут побороти хвилювання і відповідати на всі питання візового офіцера. Далі найцікавіше - лотерея. Звук барабанного дробу, вся увага! Візовий офіцер простягає вам руку, а в ній зелена картка. Ура!! ви щасливий володар американської візи, швидше до віконця оформлення доставки паспорта.
Буває тепер, що візовий офіцер повертає вам паспорт з словами "Sorry I can't give you a visa" не впадайте у відчай, це ще не кінець світу у вас буде можливість спробувати наступного року.


Коли я отримаю візу?


Після позитивної відповіді візового офіцера. Ви разом з вашим кращим другом, яким тепер є зелений папірець, проходите до віконця оформлення доставки паспорта. Вартість доставки вашого паспорта близько 40 грн. Тому постарайтеся, щоб ця сума була при вас. Ви можете оформити доставку на Вашу електронну адресу або на адресу нашого агентства, крім цього ви можете оформити доставку разом з друзями в одному конверті. Так буде дешевше і паспорти прийдуть на ту адресу, яку ви вкажете.
Як правило паспорт буде доставлено протягом 3-15 днів. Обов'язково збережіть папірець який ви отримаєте при оформленні доставки. Якщо виникнуть затримки ви завжди можете зателефонувати за телефоном, вказаним в папірці і дізнатися в чому справа.
Іноді трапляються такі ситуації, коли візовий офіцер дав вам позитивну відповідь, але паспорт все одно прийшов без візи. Це означає, що посольство в останній момент вирішило ще подумати з приводу вашої кандидатури, цей процес називається «адміністративний розгляд» і може тривати від тижня до року. На жаль ми ніяк не можемо вплинути на цей процес. Тому єдине, що можемо порадити. Запастися терпінням і чекати.


Мені відмовили .... Що мені робити?


Іноді трапляється й таке. Що робити?. У кожному конкретному випадку ми індивідуально розмовляємо з кожним студентом і радимо тому подавати апеляцію і повторно йти в посольство чи ні. Як правило найтиповіші відмови відбуваються з причини поганої англійської чи поганої візової історії. Ви повинні розуміти самі, якщо відмова випадкова, наприклад: візовий офіцер задав вам питання, ви розгубилися і відповіли невпопад, візовий офіцер зробив висновок, що у вас погана англійська, хоча насправді ви вірші англійською пишите. Тоді вам є сенс піти повторно в посольство і довести, що вони помилялися. Але якщо вас зловили на тому, що у вас половина родини нелегально живе в США і ви ймовірно їдите з тими ж намірами, тоді ваші шанси практично рівні нулю.


Як ви бачите сам процес проходження посольства досить простий і ми твердо впевнені, що ви станете щасливим володарем американської візи. Удачі вам!